Promoce 2023 v Česku

Pohled zezadu na sedící studenty oblečené v tmavě modrých talárech. Studenti se účastní promoce 2023 církve Nové nebe nová země, Shincheonji, která se konala v České republice v listopadu.

V neděli 26. listopadu proběhla v České republice promoce 2023, kterou pořádalo Křesťanské misijní centrum Sión církve Nové nebe nová země, Shincheonji.

Po téměř ročním studiu biblického kurzu se na jednom místě spolu s ostatními členy shromáždilo 63 promujících, aby mohli společně zakončit studium.

Součástí promoce bylo kázání vedoucí církve Jennifer Yoo a následovalo i umělecké představení, které ztvárňovalo naplnění knihy Zjevení.

Jaké byly dojmy před kurzem a jaká byla realita biblického kurzu? Na tuto otázku jsme se zeptali jedné z promujících: „Já jsem byla trochu skeptická vůči Shincheonji, ale řekla jsem si, proč to nezkusit. Šla jsem do  kurzu s tím, že pokud tu nenajdu, co hledám, tak to prostě ukončím. Ale každá lekce byla zajímavá a velmi se mi líbilo, že lektoři hledají odpovědi v Bibli a ne ve vlastní hlavě,“ sdílela Dominika.

Součástí promoce církve Nové nebe nové země, Shincheonji byl i doprovodný program pro děti, které skrze zábavné aktivity poznávaly více biblické příběhy.

Biblický kurz Křesťanského misijního centra Sión se otevírá několikrát do roka, je možné studovat offline, online, i skrze e-learning, a tak je pro každého dostupný.

Česká promoce 2023 proběhla po světové promoci v Koreji, které se zúčastnilo 108 084 promujících včetně účastníků z České republiky.

Přejít nahoru