Pastoři z celého světa se ptají: Jak je možné, že členové Shincheonji jsou tak šťastní? Chci mít takové členy i ve své církvi!

Jaký je pohled členů církve na Shincheonji? Abyste si mohli udělat objektivní názor na církev Shincheonji, sdílíme s vámi také názor členů církve. Přečtěte si odpověď, kterou s námi sdílel lektor Jonatan.

„Zeptejte se 300 lidí na jejich zkušenosti. Zažili to, že jim to skutečně osvobodilo životy, skutečně to uzdravilo jejich vztahy. Proč si myslíte, že sem chodí tolik lidí, i když četli tenhle článek? Proč si myslíte, že se minulý rok přihlásilo 500 studentů, aby studovali tento kurz? Proč si myslíte, že pastoři z celého světa přicházejí a zajímají se: „Wow, jak to, že členové Shincheonji jsou tak svobodní? Jak to, že jsou tak šťastní? Chci mít takové členy i ve svém kostele.“ Takže mě skutečně zajímá tento report. Proč se nikdy nezeptáte těch 20 000 pastorů z celého světa, kteří studují? Proč se nikdy nezeptáte těch 300 lidí v České republice? Zdá se, že to je opravdu velmi zaujatý typ článku! Takže vás vyzývám – zeptejte se těch lidí a zjistěte sami, proč jsou tito lidé tak šťastní.“

Přejít nahoru