Oficiální vyjádření církve Shincheonji ohledně webové stránky www.shincheonjibezprikras.info

V minulém týdnu byly spuštěny webové stránky www.shincheonjibezprikras.info. Je to jedna ze stránek, která vznikla proto, aby informovala o církvi Shincheonji a jejím učení.

V publikacích tohoto webu je mnoho informací, které nejsou učením církve Shincheonji a proto jsou zavádějící. Redakce často využívá části učení Shincheonji, které vytrhne z kontextu a vydává je za nauku církve. Církev Shincheonji publikuje své učení na oficiální webu české pobočky www.shincheonji.cz.

Stránky www.shincheonjibezprikraz.info byly vytvořeny a spuštěny bez účasti církve Shincheonji. Přestože mottem tohoto webu je snaha o předcházení nedorozumění, samotný fakt, že webová stránka byla spuštěna “o nás, bez nás” vyjadřuje její nedůvěryhodnost.

V současné době církev Shincheonji vede dialog s religionisty, teology a médii, kteří v minulosti publikovali informace o církvi Shincheonji a vysvětluje svou nauku, která byla dříve v mnoho publikacích mylně uvedena. Z tohoto důvodu mnohé zdroje, na které se tento web odvolává, nejsou věrohodné.

Redakce webu nabídla po spuštění církvi Shincheonji možnost dialogu a upravení obsahu, který není přesný. V současné době ale církev Shincheonji nezasahovala do obsahu těchto stránek, proto jsou informace prozatím jednostranné.

Tímto zveme autory webu ke společnému setkání a diskuzi nad zveřejněným obsahem, aby mohlo dojít ke skutečnému předcházení nedorozumění.


[email protected]


(konec)

Copyright © Shincheonji, církev Ježíšova#Shincheonji #Sinčchondži #Šinčchondži

Přejít nahoru