Evropská konference pastorů 2024

Ve středu 1. května 2024 v  Praze bude pořádat Křesťanská misijní skupina Sión (Zion Christian Mission Group) konferenci pro pastory s tématem „Současnost a budoucnost křesťanství v Evropě“. Evropská konference pastorů se bude konat po celém kontinentu a zúčastní se jí vysoce postavení pastoři, kazatelé a další služebníci církví a mnoho hostů.

Kruhové logo Křesťanské skupiny Sión s nápisem Evropská konference pastorů. Konference se bude konat po celé Evropě s tématem "současnost a budoucnost křesťanství v Evropě". Vše je psáno na modrém pozadí bílým a žlutým písmem.

Obnova církve a života víry

V současné době se mnoho církví v Evropě potýká s problémy, jako je prudký pokles počtu členů, zavírání kostelů a úpadek víry členů. Záměrem konference pro pastory je obnovit podobu církve a život víry skrze Boží slovo. Křesťanská misijní skupina Sión připravila tuto událost, aby rozšířila povědomí o současném stavu křesťanského světa a dosáhla vyšší úrovně jednoty v pravdě a oživení křesťanského světa.  

„Evropská historie je plná důležitých událostí světových křesťanských dějin. Těšíme se na zářivé dílo oživení Evropy prostřednictvím této konference.“ 

Evropská konference pastorů: přednášky, diskuze i představení

Na konferenci jsou zváni všichni denominační lídři, kazatelé, pastoři a evangelisté. Očekává se účast pastorů až z 21 evropských států.  

Jaký bude program? Co čeká křesťanství v Evropě?

Program bude rozdělen do dvou hlavních částí. V první části je plánovaná speciální přednáška na téma naplnění knihy Zjevení, která bude pořádána ve spolupráci všech evropských poboček. V druhé části proběhne v rámci každé pobočky zvlášť diskuze o současnosti a budoucnosti evropského křesťanství.  

Na co dalšího se mohou těšit návštěvníci?

Součástí programu bude také jedinečné představení, ve kterém vystoupí romský chválící tým a tým české církve Nové nebe nová země.  

Křesťanská misijní skupina Sión

Křesťanská misijní skupina Sión, založená v roce 1990, je křesťanská vzdělávací organizace s pobočkami po celé Evropě. Jejím cílem je rozvíjet svět života víry v Evropě a praktikovat mír a harmonii v Bohu, Ježíši a Bibli. Její hlavní činností je vedení bezplatného biblického vzdělávacího programu pro pastory a širokou veřejnost, aby mohli napravit svůj život víry skrze Boží slovo a stát se solí a světlem ve světě s neochvějnou vírou.  

S láskou a obětí Boha a Ježíše

Snahou Křesťanské misijní skupiny Sión je zajištění míru a stability v Evropě, skrze vkládání lásky do skutků, dobrovolnictví pro národ a společnost s láskou a obětí Boha a Ježíše. 

Více informací a aktualit naleznete i na našich sociálních sítích.  

Zaujala Vás konference a chcete se přihlásit? Máte dotazy? Napište nám: [email protected]

Přejít nahoru