Zprávy nebeské služby

Skutky světla, které obnovují celý svět

Členové Shincheonji se již více než 100krát zapojili do úklidu přírody

Autor
Shincheonji
Datum
05-09-2021 14:06
Zhlédnutí
1046

V sobotu 4. a neděli 5. září 2021 organizuje dobrovolnické oddělení Shincheonji v ČR již počtvrté společný úklid přírody. Podle statistik, členové SCJ vyšli do svého okolí v předešlých 2 letech již 106krát.

Dobrovolně a podle svých časových možností, v místě bydliště, či v okolí tak zapojení členové sbírají to, co do přírody nepatří - do odpadkových pytlů. Vše se realizuje při zajištění vlastní bezpečnosti a dodržení pravidel v rámci ochrany před COVID-19.

Jak uvedla hlavní koordinátorka Veronika Ramiková, tyto úklidové aktivity SCJ se zapisují do mapy kampaně Ukliďme Česko a tím se církev zapojuje do celonárodní kampaně. Do úklidu se spontánně připojují rodinní příslušníci a někdy i kolemjdoucí.

„Líbí se mi na tom to, že se takhle u nás vytváří takový postoj vlastníků a dobrých správců našeho okolí a když nás ostatní vidí, tak můžou taky přehodnotit svůj vztah ke svému prostředí,“ dodala.

Dobrovolnické oddělení Shincheonji počítá s těmito úklidovými aktivitami i do budoucna, a to přibližně jednou za tři měsíce.


czech@shincheonji.cz


(konec)

Copyright © Shincheonji, církev Ježíšova#Shincheonji #Sinčchondži #Šinčchondži