Zprávy nebeské služby

Skutky světla, které obnovují celý svět

Shincheonji potěšuje seniory hudbou

Autor
Shincheonji
Datum
31-07-2021 23:32
Zhlédnutí
1050


V pondělí 21. června v Břevnici u Havlíčkova Brodu a v úterý 29. června 2021 v nemocnici ve Vysokém Mýtě se uskutečnily koncerty pro seniory. Zahrát jim tam přišli hudebně nadaní členové SCJ.

Tyto akce se původně měly odehrát již v prosinci 2020, ale opatření související s Covid-19 to znemožnila. Ovšem hudebníci z SCJ se nenechali odradit a koncerty přislíbené skrze projekt Českého rozhlasu, Ježíškova vnoučata, uskutečnili o půl roku později, kdy to situace dovolovala.

Jak uvedla hlavní koordinátorka, chtěli jim touto cestou poskytnout rozptýlení, pomoci na chvíli zapomenout na jejich starosti a zavzpomínat na mladá léta. Zároveň ale také vyjádřit vděčnost za celoživotní práci a úsilí těchto seniorů, díky kterému můžeme žít ve svobodné zemi.

„Opravdu to má smysl, protože jsme mohli vidět úsměvy na tvářích těch lidí. Také jsme jim předali více energie a dobrou náladu. Vrátili se do svých mladých let a vzpomněli si na krásné chvíle, které prožili. Zároveň na chvíli zapomněli na své starosti, bolesti, nemoci… Cítili, že jsme do toho dali naše srdce a byli velice vděční a otevření. Věřím, že jsme se dotkli jejich srdce,“ zhodnotila koncert jedna z účinkujících.

„Táto hudobná udalosť, na ktorej sme sa predstavili ako reprezentanti Shincheonji bola veľmi prijemná a radostná. Bolo veľmi vďačné vidieť rozradostnené tváre starších seniorov, ktorí sa zišli, aby si vypočuli naše vystúpenie. Som Bohu vďačný, že nám dovolil toto vystúpenie a že týmto spôsobom sme mohli priniesť nebeskú kultúru do domova dôchodcov,“ vzpomínal další z hudebníků.

Publikum se přidalo ke zpěvu známých lidových, folkových nebo country písní za doprovodu klavíru, kytary a klarinetu. Podle koordinátorky akce byli senioři nadšení a dojatí a s ohledem na radostné reakce, chce SCJ v podobných aktivitách pokračovat i nadále.czech@shincheonji.cz


(konec)

Copyright © Shincheonji, církev Ježíšova


#Shincheonji #Sinčchondži #Šinčchondži