Zprávy SCJ ČR

Dobrý den! Jsme pobočka Shincheonji v České republice!

Chválící tým Shincheonji natočil videoklip na Dívčích hradech v Praze

Autor
Shincheonji
Datum
29-08-2021 00:14
Zhlédnutí
769

Natáčení chvály Úžasný Bůh, která zazněla na srpnovém semináři pro křesťanské duchovní, proběhlo na Dívčích hradech v Praze, trvalo dvě hodiny a vyžádalo si práci 3 kameramanů a 4 členů kapely.

Jak nám zmínili účastníci natáčení, pro chválící tým SCJ to byla velká výzva. Bylo potřeba vynést hudební nástroje a kamery po strmém svahu na vrchol, kde našli skvělé místo pro vytvoření videoklipu.

„Vedoucí chval chtěla, abychom to nahráli nějakým inovativním způsobem, tak to trvalo déle. Ale vyplatilo se to. Bylo super společně hledat, jak nově by to mohlo znít. Stmelilo nás to. Po dlouhé době jsme se s hudebníky mohli začít scházet pravidelně. Když jsme to natáčeli venku, tak jsem si připadala, že jsme na vyšší úrovni natáčení. Měla jsem radost, že se můžeme vyvíjet i v téhle oblasti. Videoklip vypadal úžasně profesionálně,“ řekla členka chválícího týmu.

Podle kytaristy bylo natáčení venku s výhledem na Prahu zábavné. Potěšilo ho, že mohl být s přáteli a bavil se celým procesem tvorby. Užíval si krásné počasí i teplý vítr a bavil ostatní vtipy. „Výsledek je moc pěkný obrazově i zvukově, krok vpřed v naší produkci,“ dodal k tomu.

„Já jsem si nahrávání hodně užil. Snažili jsme se to udělat nějak nově, aby to znělo trošku netradičně, a to mě baví. Užil jsem si i natáčení venku v tom krásném prostředí. Myslím, že se to povedlo dobře a spolupráce všech byla super. Já mám z toho výsledku velikou radost. Doufám, že i skrze chvály budeme moct svítit více světlo do České republiky,“ řekl další člen kapely.

Zpěvačka SCJ nám řekla, že potkávali hodně turistů a lidí na procházce, kterým mohli takto skrze zpěv šířit zprávu o Bohu. Ona osobně tuto úžasnou chválu miluje.

„Vždy chci, aby každá práce, kterou děláme pro Boha, byla maximálně dokonalá. Abychom všichni jako tým vynaložili 100 % úsilí, a právě to je na tom to nejlepší. V procesu je tolik radosti a uvědomění z toho, že to neděláme my sami, ale je s námi Bůh a tisíce andělů. Skrze společné modlitby a povzbuzování se navzájem, se stáváme jako jedno,“ řekla vedoucí chval.

„Nejsme zdaleka dokonalí a je ještě tolik věcí, které nám schází. Nehledě na to jsem přesvědčena, že v čistých a ušlechtilých srdcích se Božímu duchu pracuje mnohem příjemněji. Když si uvědomuji, že tohle je práce Boží, mám chvějící se srdce. Chtěli bychom každou práci dělat s maximálním nasazením pro to, abychom vzdali veškerou slávu jedinému, věčnému Bohu Otci plnému milosti a lásky,“ dodala na závěr.


czech@shincheonji.cz


(konec)

Copyright © Shincheonji, církev Ježíšova#Shincheonji #Sinčchondži #Šinčchondži