Zprávy SCJ ČR

Dobrý den! Jsme pobočka Shincheonji v České republice!

Shincheonji pokračuje se semináři pro křesťanské duchovní

Autor
Shincheonji
Datum
28-08-2021 23:10
Zhlédnutí
644


V sobotu 7. srpna 2021 se konal druhý seminář pro pastory, kněží a kazatelé. Tentokrát byla tématem „Smlouva“. Tato online událost byla, stejně jako před 14 dny, ke shlédnutí na YouTube kanálu SCJ od 18:00.

Na začátku zazněla chvála Úžasný Bůh nazpívaná členy církve, potom přišlo na řadu slovo od hlavního lektora SCJ Simona Yanga v Praze. Přivítal sledující a doručil slovo o smlouvě Starého zákona. Uvedl hlavní body, které bychom o smlouvě měli vědět a to: mezi kým byla smlouva uzavřena, jaký je obsah smlouvy a její výsledek.

Další věcí, kterou hlavní lektor zmiňoval, byl účel zákona podle Římanům 3:20. „Co je tedy to hlavní, co máme skrze zákon získat? Musíme si uvědomit, že máme hřích,“ uvedl.

„Staňme se v dnešním čase svatými Božími dětmi tím, že zachováme smlouvu Nového zákona. ‚Ježíš mu odpověděl: Kdo mě miluje, bude zachovávat mé slovo, a můj Otec ho bude milovat; přijdeme k němu a učiníme si u něho příbytek.‘ (Jn 14:23),“ dodal řečník k semináři.

„Pro tento seminář jsme použili chválu, kterou jsme natáčeli na Dívčích hradech v Praze. Také jsme přidali verše, které se objevovaly na obrazovce, pro snadnější vyhledání,“ řekla zpěvačka chvály.

Vysílání mělo 78 shlédnutí živě, webináře bude SCJ pořádat pravidelně.


Link na seminář: https://youtu.be/0c8H63RdYbgczech@shincheonji.cz


(konec)

Copyright © Shincheonji, církev Ježíšova#Shincheonji #Sinčchondži #Šinčchondži