Dokončený seminář Zjevení Shincheonji „Memorandum o porozumění s 1 000 pastory"

Autor
Shincheonji
Datum
09-01-2022 20:41
Zhlédnutí
239

Dokončený seminář Zjevení Shincheonji „Memorandum o porozumění s 1 000 pastory"
Lekcí o knize Zjevení „na základě 5W1H" se zúčastnilo celkem 16 000 pastorů.
Dohoda s 1 200 pastory z 57 zemí...
Žádáme vzdělavatele z církví a seminářů
Základní online seminář Misijního střediska Shincheonji od lednaVíce než 1 200 pastorů z celého světa, kteří se stali svědky odhalení tajemství knihy Zjevení, na sebe strhává pozornost, protože oznámili svůj záměr připojit se k církvi Shincheonji, církvi Ježíšově, svatyni stánku svědectví (předseda Man-hee Lee, dále jen Shincheonji, církev Ježíšova).

Od 18. října do 23. prosince pořádala Shincheonji, církev Ježíšova online seminář s názvem „Proroctví a naplnění Zjevení, Boží nové smlouvy", jehož hlavním textem bylo celé Zjevení.
Podle údajů Shincheonji, církve Ježíšovy bylo ke konci prosince podepsáno memorandum o porozumění s 1 200 pastory z 57 zemí. Ti vyjádřili přání učit se slova Bible v Shincheonji, církvi Ježíšově a požádali, aby byl do církve nebo semináře, který vedou, poslán lektor z Shincheonji.

Na posledním speciálním semináři Zjevení 27. prosince předseda Manhee Lee řekl: „Abychom proroctví a naplnění Zjevení rozšířili do všech zemí světa, přednesli jsme je formou seminářů po jednotlivých kapitolách prostřednictvím 12 kmenů. Musíme je učit tomu, co se naučili, a krmit je pokrmem věčného života."

Kromě toho řekl: „Připravili jsme vzdělávací centrum, aby všichni pastoři v zahraničí mohli vyučovat knihu Zjevení ve své zemi."

Dne 18. října byl poprvé vysílán seminář o knize Zjevení, který vedlo 12 kmenů prostřednictvím YouTube, počínaje lekcí na Zjevení 1 od předsedy Lee ve 138 zemích ve 24 jazycích a překročil 7 milionů zhlédnutí (celkem kumulativně). Je známo, že semináře se dosud zúčastnilo celkem 16 000 pastorů (4 000 domácích a 12 000 zahraničních).

Pastor Mo Park, který je pastorem již 40 let, řekl: „Stále přicházejí skvělí lektoři a skvělé lekce. V tradičních církvích taková kázání nejsou. Chci si vše vyslechnout až do konce, abych mohl vést lepší konverzaci." Pastor Mo Kim také řekl: „Toto tvrzení je správné. Nikdo to nepopře. Neměli bychom to jen nazývat kacířstvím, ale poslouchat a posoudit to."

Pastor Mo Park, který vede církev, řekl: „Byl jsem šokován, když jsem slyšel seminář předsedy církve o 1. kapitole Zjevení. Nebyla to Shincheonji, církev Ježíšova, kterou jsem znal. Budu se učit slova církve Shincheonji pořádně".

Pastor Jerry Hagerman z Virginie, USA, řekl: „Jsem velmi rád, že jsem se dozvěděl mnoho o knize Zjevení a otevřeném Slově", a pokračoval: „Chci se sjednotit s Božím královstvím a chci otevřeně komunikovat se Shincheonji, a proto jsem podepsal memorandum o porozumění."

Pastor Usena Madestine z kanadského Quebecu řekl: „Jsem velmi šťastný, že jsem se spojil se Shincheonji. Doufám, že budu růst ve Slově, a naučil jsem se spoustu dobrých věcí. Chci být také nástrojem pro své členy," dodal. „Rád bych vyjádřil zvláštní poděkování předsedovi Lee Man-hee."

S touto žádostí o vzdělávání plánuje Shincheonji, církev Ježíšova pokračovat v semináři na téma „Svědectví o tajemství království nebeského v podobenstvích a jejich pravý význam", základním kurzu v Křesťanského misijního centra Sión Shincheonji každé pondělí a čtvrtek od 3. ledna do 28. března. Seminář bude zveřejněn prostřednictvím kanálu YouTube Shincheonji, církve Ježíšovy a jako vzdělavatelé budou vystupovat lektoři z Křesťanského misijního centra Sión.

Jeden z představitelů Shincheonji, církve Ježíšovy řekl: „Poté, co jsme se stali svědky proroctví a skutečnosti knihy Zjevení, kterou jsme dosud neznali, žádosti o vzdělávání od zahraničních pastorů neustávaly. V Koreji se míra účasti pastorů stále zvyšuje a je mnoho lidí, kteří říkají, že se chtějí učit v pravidelném kurzu." Dodal: „Doufám, že se všichni pastoři sjednotí v Božím slově a stanou se spolupracovníky, kteří je budou členy krmit pokrmem, který dnes potřebují znát."


czech@shincheonji.cz


(konec)

Copyright © Shincheonji, církev Ježíšova#Shincheonji #Sinčchondži #Šinčchondži