Shincheonji, jen online růst o 20 000 členů, "Ověřte si důvod růstu v čase obecného poklesu počtu věřících ve světě"

Autor
Shincheonji
Datum
09-01-2022 20:28
Zhlédnutí
522

Shincheonji, jen online růst o 20 000 členů,
26. prosince, živé vysílání na YouTube online promoce Shincheonji...
"Ověřte si důvod růstu v čase obecného poklesu počtu věřících ve světě"Shincheonji, jen online růst o 20 000 členů,
26. prosince, živé vysílání na YouTube online promoce Shincheonji...
"Ověřte si důvod růstu v čase obecného poklesu počtu věřících ve světě"

Shincheonji, církev Ježíšova, svatyně stánku svědectví měla letos nárůst členů o 20 000, přestože je období COVID-19. Hlavně fakt, že počet členů roste, přestože Shincheonji, církev Ježíšova od pandemie COVID-19 zavedla bohoslužby a setkání jen online, získává velký zájem v rámci náboženství.

Shincheonji, církev Ježíšova pořádala v neděli 26. prosince 2021 online promoci Křesťanského misijního centra Sión. Promovala třída 112 a účastnilo se celkem 18 838 studentů (11 162 v Koreji, 7 676 v zahraničí). Promoce byla živě vysílána na oficiálním kanále YouTube Shincheonji, církve Ježíšovy po celém světě.

Promoce probíhala v harmonogramu: kázání od předsedy Man Hee Lee, pozdrav ředitele, předávání certifikátu, ceny evangelizace a docházky, proslov promujícího.

Křesťanské misijní centrum Sión je institut biblického vzdělávání Shincheonji, církve Ježíšovy, ve kterém probíhá vzdělávání celé knihy Bible zdarma. Po promoci, podle osobní vůle může student vstoupit do Shincheonji, církve Ježíšovy.

Všechny lekce v křesťanském misijním centru Sión probíhají během pandemii COVID-19 online. V minulém roce promovalo 18 382 lidí. I po ukončení offline aktivit náboženství kvůli COVID-19, dokončilo kurz biblického vzdělávání 37 220 lidí a vstoupili oficiálně do Shincheonji, církve Ježíšovy online.

Jako důvod, proč roste počet členů v Shincheonji, církvi Ježíšově i v období, kdy narůstá počet věřících, kteří odcházejí z církví po COVID-19, se ukazuje způsob evangelizace na základě slova Bible.

Mluvčí Shincheonji, církve Ježíšovy řekl: „V prostředí, kde je přístup k různým slovům na YouTube kvůli pandemii COVID-19, se nachází mnoho lidí, kteří mají zájem o vzdělávání Bible, které má vysokou úroveň, a které nabízí Shincheonji, církev Ježíšova a začínají se učit." A dodal: „V neděli 26. prosince si můžete zkontrolovat skrze promoci, která je živě vysílána, důvod, proč Shincheonji, církev Ježíšova roste i v době poklesu počtu lidí v náboženském světě."


czech@shincheonji.cz


(konec)

Copyright © Shincheonji, církev Ježíšova#Shincheonji #Sinčchondži #Šinčchondži