Seminář slova Shincheonji Zjevení 8 „Co je poslední pečeť a zvuk polnice?"

Autor
Shincheonji
Datum
01-12-2021 18:07
Zhlédnutí
439

Seminář slova Shincheonji Zjevení 8 „Co je poslední pečeť a zvuk polnice?"
Seminář slova Shincheonji Zjevení 8 „Co je poslední pečeť a zvuk polnice?"
„Událost, která se odehrála poprvé od stvoření světa"


Ilgon Kim, vedoucí Ondřejova kmene Shincheonji, církve Ježíšovy, svatyně stánku svědectví vedl 4. listopadu seminář „Svědectví o proroctví a naplnění Zjevení, Boží nové smlouvy".

Vedoucí kmene Kim pokračoval v dosvědčování významu proroctví a naplnění Zjevení 8 po kapitole 7 vedené vedoucím kmene Giwon Lee.

Vedoucí kmene Kim řekl: „Seminář Zjevení Janova je speciální a bezprecedentní seminář, kde se oznamují nejen slova proroctví, ale i jeho fyzické naplnění. Aby se toto Slovo mohlo dosvědčovat sborům v dnešním čase, je jim předán význam Ježíšových podobenství a jejich skutečnost skrze zaslíbeného pastýře".

Vedoucí kmene Ilgon Kim, který vedl lekci pod názvem „Poslední pečeť a polnice" vysvětlil: „Ve Zjevení 8 se otevírá poslední pečeť a je troubeno na 4 polnice. Když je troubeno na polnici, objevuje se vždy jiná událost."

Dále ukázal, že jde o proroctví těchto událostí, 'když zatroubil první anděl, nastalo krupobití a oheň smíšený s krví a bylo to svrženo na zem a třetina země a stromů a veškerá zelená tráva shořela. Když zatroubil druhý anděl, něco jako veliká hora hořící ohněm bylo vrženo do moře. Když zatroubil třetí anděl, z nebe spadla veliká hvězda hořící jako pochodeň, padla na třetinu řek a prameny vod a ta voda zhořka, a tím mnoho lidí zemřelo. Když čtvrtý anděl zatroubil, slunce, měsíc a hvězdy ztemněly.'

A pokračoval: "mnoho lidí chápe tento obsah doslovně. Existuje mnoho lidí, kteří mají nedorozumění, že krupobití a oheň smíšený s krví, které byly svrženy na zem, jsou padající atomová bomba nebo srážející se planety či zánik země. Když během poslechu tohoto slova porovnáte, zda to tak je, nebo ne, bude to pro vás velikou milostí."

Vedoucí kmene Ilgon Kim vysvětlil: "čtyři polnice jsou troubeny ve Zjevení 8 a dvě ve Zjevení 9 a poslední sedmá polnice je troubena ve Zjevení 11. Prvních 6 polnic, které jsou troubeny ve Zjevení 8 a 9 jsou zvukem oznamujícím události, (o nichž jsme se do teď učili), o vyvolenému lidu, který zradil."

Zdůraznil: "to, co je skutečně důležité, je zvuk poslední sedmé polnice. Zvuk poslední polnice oznamuje nejen záhubu ničitelů ale je to zvuk, který oznamuje záchranu Božího lidu věčně. Nebo-li je to zvuk, který oznamuje záchranu nám, kteří žijeme v dnešním čase.

Vedoucí kmene Kim řekl: „Kniha Zjevení Janovo, o níž se tvrdí, že je strašidelná kniha, nejí knihou, která mluví o zániku lidstva, kniha, kterou nesmíme číst, ani kniha, kterou nemůžeme chtít poznat. Ale je to kniha pro záchranu a věčný život nás, kteří žijeme v čase druhého příchodu Pána a kniha, kterou Bůh osobně zapsal a zapečetil".

A dodal, že Zjevení je Slovo milosti, které Ježíš naplňuje tím, že otevírá pečetě a oznamuje nám naplněné události skrze jednoho pastýře, zaslíbeného pastýře. A prosil: „Tato zpráva bude postupně dosvědčována stále více a častěji. Staňme se všichni jedno se slovem proroctví".

Seminář „Svědectví o proroctví a naplnění Zjevení, Boží nové smlouvy" probíhá každé pondělí a čtvrtek v 10 hodin dopoledne na YouTube. Lekce probíhají popořadě od Zjevení kapitoly 1 až 22. A celý harmonogram bude ukončen skrze speciální lekci předsedy Lee 27. dne příštího měsíce.

Videa semináře můžete znovu sledovat na oficiálním kanále Shincheonji, církve Ježíšovy (https://www.youtube.com/c/shincheonjicz) a své požadavky můžete zaslat na czech@shincheonji.cz.


czech@shincheonji.cz


(konec)

Copyright © Shincheonji, církev Ježíšova#Shincheonji #Sinčchondži #Šinčchondži