24 moudrých otázek, které položil předseda Byung-Chul Lee – moudré odpovědi dané Předsedou Man-Hee Lee

Autor
Shincheonji
Datum
19-04-2021 06:34
Zhlédnutí
1216Dvacet čtyři moudrých otázek, které položil předseda Byung-Chul Lee, zakladatel společnosti Samsung – moudré odpovědi dané Předsedou Man-Hee Lee


Joongang Daily News publikoval dne 17. prosince 2011 článek, který uváděl řadu otázek, na které se zeptal ohledně náboženství zesnulý zakladatel společnosti Samsung, Byung-Chul Lee. Článek na titulní straně s tučným písmem od té doby přitáhl po Koreji mnoho pozornosti, protože měsíc před svým úmrtím pan Lee poslal svých 24 otázek týkajících se náboženství katolickému knězi.

Svět tomu věnuje zvláštní pozornost nejen proto, že otázky kladl jeden z nejvyšších lídrů světové ekonomiky, ale také proto, že za posledních dvacet čtyři let na ně nikdo nebyl schopen správně odpovědět.

Následující článek poskytuje jasné a definitivní odpovědi na Leeho čtyřiadvacet otázek ohledně náboženství. Je tomu dvacet čtyři let, co byly tyto otázky položeny a konečně jsou podány veřejnosti odpovědi. Nyní mohou lidé na celém světě najít pravdu, kterou hledali.


Náboženství a smýšlení světa

V duchovním světě existují dva druhy entit. Z těch dvou si vážím Boha a těch, kteří k němu patří. Ve fyzickém světě bych chtěl ocenit Buddhu, východního proroka Nam Sa Go, buddhistického mnicha Seongcheola a Lee Byung-Chula ze Samsung, protože jsou upřímní.

Stejně jako se Buddha ptal náboženství, když se trápil životními těžkostmi, Lee Byung-Chul kladl otázky o náboženství v emocionální bolesti, když čelil smrti. Ani jeden z nich nebyl schopen odpovědět na své otázky. Buddha a Nam Sa Go mohli mluvit jen o tom, co věděli. Než budeme mluvit o Bohu, musíme nejprve pochopit původ náboženství. Kdo může správně odpovídat na takové otázky (1Kor 2:10)?